Negatywne testy bHCG i wystąpienie okresu a wykluczenie ciąży

26 marca uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany który trwał może 30s. 10 dni po stosunku zrobiłam test sikany-negatywny i BHCG które wyszło <1,0. 14 dni o stosunku wykonałam następny test również negatywny. Dzień później dostałam okresu. Czy ciąża jest wykluczona czy powinnam zrobić jeszcze jeden test?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest znikoma.