Negatywne testy ciążowe a brak okresu

Witam :) 25 stycznia ostatni raz kochałam się, był to czas przed miesiączką , którą powinnam dostać około 30 stycznia( cały czas nieregularny) , jednak nie dostałam już od około 2, 5 miesiąca. Wykonałam 2 testy ciążowe wynik był negatywny , a także zrobiłam badanie krwi także negatywne. Brałam luteinę na wywołanie okresu przez 5 dni 2x dziennie, jednak minęły 14 dni, a ja nadal nie dostałam okresu? co może być przyczyną tego ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest ponowna wizyta u ginekologa. Prawdopodobną przyczyną takiego stanu są wahania hormonalne.