Negatywne testy ciążowe a opóźnienie miesiączki

Witam ostatnia miesiączkę miałam 5.03.2015 , chciałam zapytać czy 7 testów ciazowych wykonanych w przeciągu 1.5 miesiąca mogą kłamać wszystkie wyszły negatywne?Dodam że minęło 64 dni od następnej planowanej miesiączki.Martwie się a strach mnie paraliżuje jutro mam się wybrać do lekarza ale boję się co mogę usłyszeć.Nie mam żadnych objawów ciąży.Ostatni test robiłam wczoraj z porannego moczu i dziś z drugiego też negatyw. Czy test po takim czasie wykryje ciążę i czy mogą kłamać?A ciąża pozamanic

Lek. Tomasz Budlewski

Kłamać? a w jakiej kwestii? A kiedy był ostatni stosunek? Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Witam.

Na długość cyklu miesięcznego ma wpływ wiele różnych czynników jak stres, przebyte choroby, zaburzenia hormonalne, ciąża, zmiana klimatu. Tylko badanie ginekologiczne i wywiad pozwoli ocenić co ma wpływ na wydłużenie Pani cyklu gdyż w zadanym pytaniu jest zbyt wiele niewiadomych.

Pozdrawiam.