Negatywne testy ciążowe a powiększający się brzuch

powieksza mi sie brzuch i to od samego dolu. strasznie panikuje ze to ciaza ,zrobilam 5 testow kazdy z tygodnowym odstepem czasu i wyszly negatywnie ,bylam u ginekologa 9 tygodni po stosunku ,a 7 tygodni od ostatniej miesiaczki /plamienia. ale stwierdzil ze nie ma ciazy .wiec co mi jest ze moj brzuch sie powieksza , ostatnio zylam w ogromnym stresie , czu to ma jakis zwiazek ? mam tez zaparcia . lekarz pierwszego kontaktu stwierdzil ze to jelito . ale czy od jelita az tak powieksza sie brzuch ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę udać się do gastrologa. Warto także wykonać USG jamy brzusznej.