Negatywne testy ciążowe a ryzyko zapłodnienia u 19-latki

Czy moge byc w ciazy. Tydzien po stosunku dostalam okres. Stosunek z zabezpieczeniem , gumka nie pekla . Po tym wydarzeniu robilam testy , okres spoznial sie 60 dni . Dostalam dopiero 02.01.15 okres , znow sie spoznia. Od 26.09.14 nie robilam tego. Czy moge byc w ciazy? Testy robione sa wszystkie negatywne . Bylabym w 4 msc , test wtedy moglby nie wykryc. Robilam test i negatywny. Czy powtarzajacy sie wynik negatywny wyklucza ciaze ? Pomocy strasznie sie boje ze jestem

Milena Lubowicz

Obecnie testy są bardzo czułe, także prawdopodobieństwo, że kolejne testy ciąży nie wykryły jest naprawdę znikome. Jeżeli jednak wcześniej miesiączkowała Pani regularnie to tak długie opóźnienie miesiączki jest niepokojące i proszę udać się do ginekologa, żeby to wyjaśnić.
Pozdrawiam