Negatywny test ciążowy a zmiana charakteru miesiączki

Witam ma problem i sumie pytanie od 5mc z narzeczonym staramy sić o dziecko i nie wychodzi nam . moje miesiczki byly bardzo obfite i barzo bolesne , w tym miesiącu ta była bardzo skąpa lekko plamiłam w porownaniu z innymi a także koloru różowo-czerowanego bardziej rożowego w 4 dzien tego okresu bo trwał 5 dni zrobiłam test ciązowy wyszedł negatywnie moje piersi się powiększyły sutki ściemniały . Teraz moje pytanie czy wynik testu może być fałszywy ? czy moge być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny gdy wykonuje się go w 14 dniu po stosunku.