Negatywny wynik testu ciążowego wykonany miesiąc po ryzykownym zbliżeniu

Czy 3 testy ciążowe dające wynik negatywny wykonane około miesiąc po tym jak partner włożył palec z niewielką ilością spermy po pochwy są wiarygodne?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli wykonała Pani aż trzy testy ciążowe i żaden z nich nie dał wyniku pozytywnego to z pewnością nie ma co się przejmować ciążą.