Neieregularna miesiączka, ból piersi i wzdęcia

mam 14 lat, od roku miesiączkuje regularnie, jednak w tym miesiącu mija 37 dzień i nic. nie wiem co się dzieje. do tego od dwóch dni bolą mnie piersi oraz mam wzdęcia.

Witam serdecznie!
Dolegliwości o których piszesz prawdopodobnie wynikają ze zbliżającej się menstruacji. W Twoim wieku mogą zdarzyć się wahania poziomu hormonów, które spowodują wydłużenie cykli menstruacyjnych, nie ma więc powodów do niepokoju. Dodatkowo miesiączkę może opóźnić, stres, podróż, zmiana diety. Pozdrawiam.