Nerwica a nadwaga u 39-letniej osoby

Witam. Mam pytanie choruję na nerwicę już ponad sześć lat i mam wielki problem z nadwagą nie wiem czy to ma jakiś związek z braniem leku "asertin"? biorę dawkę 150mg od roku proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Tak, może być to skutek uboczny leku - może być większe łaknienie, trzeba się bardzo kontrolować, a później po zakończeniu kuracji można będzie wrócić do poprzedniej wagi.