Nerwica a niedoczynność tarczycy

Witam. Mam 21 lat od niedawna zauważyłam, że w głowie robią mi się dziwne spustoszenia, mętlik w głowie dziwny niepokój w głowie. Dodam także, że choruje na niedoczynność tarczycy Hashimoto.. Takze mam problem z nerwicą.. Siedze praktycznie caly czas w domu.. Bo nie umiem wyjsc z domu.. Boje się.. Przez te dziwne uczucie w glowie caly czas mysle ze mam guza w glowie i dlatego tak mi sie robi.. Od kilku tygodni mam bole glowy dosyc mocne, ale po tabletce zwykle ustepuje bol.. Nie wiem co zrobic..

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam serdecznie,

Zachęcam do udanie się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje na odpowiednie badania. Warto również odbyć wizyte u lekarza psychiatry, który zadecyduje o ewentualnym włączeniu leków oraz psychoterapii.

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska