Nerwica a problemy z pamięcią

Witam serdecznie. Czy nerwica może objawiać się naglymi napadami złości i wmawianie sobie rzeczy które nie miały miejsca oraz?z problemy z pamięcią?np mówiąc coś,osoba ta twierdzi że słowa te nie padły z jej strony? Czy objawem mogłyby być problemy z drętwieniem i uczuciem zimna w stopach?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza