Nerwica a przypadkowy kontakt seksualny

odpowiedz z wątku ktorego potałem MIałem nerwice dwa lata temu, była leczona 3 miesiace ale odstawiłem antydepresanty. Przed wyjazdem za granicę miałem pewną przygodę seksualną, ale wszystko było w zabezpieczeniu tj prezerwatywa. Myślałem o jakimś zakażeniu, ale nie mam żadnych dolegliwości cielesnych. Nawet gorączki. Miałem cieżką traumę po tej przygodzie i ciągle mi sie w głowie roiły dziwne myśli. jutro ide do lekarza na badanie krwi. .. Czy to na podłożu psychologicznym czy cielesnym?

Witam, skoro kontakt seksualny odbył się w zabezpieczeniu Pana niepokoje mają raczej podłoże psychologiczne, prawdopodobnie nie wyleczył się Pan z nerwicy i przeżywa jej nawrót. Pozdrawiam

Witam,
Pana niepokój jest wyraźnie związany ze stanem psychicznym. Myślę, że koneiczna będzie wizyta u prowadzącego Pana psychologa lub psychiatry.

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zaburzeń lękowych jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcia której namawiam.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, PZP, prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.