Nerwica a różne objawy chorobowe

Witam mam pytanie . Czy jesteśmy w stanie sami w swoim organizmie wywołać objawy rożnych chorob ? Czy to jest wtedy nerwica lekowa ? Od 2 miesięcy miewam przeróżne objawy od zawrotów głowy, niepokój, nudnosci po bole głowy oslabienie zaburzenia widzenia i przeróżne leki . Wszystkie poważne choroby wykluczone. Nerki zdrowe . Dostałam skierowanie do psychiatry . Pomocy , co robić

Witam, tak człowiek moze sobie indukować objawy rożnych chorób. Aby stwierdzić jakie ma Pani rozpoznanie na pewno potrzebne jest wiecej szczegółów, niezależnie jednak od klasyfikacji medycznej powinna sie Pani zgłosić do psychoterapeuty. Pomoże to Pani zobaczyć przyczyny objawów i sobie radzić tak ze objawy nie bedą wracały.