Nerwica a stosowanie Zotralu

Witam, jestem 23-letnią kobietą, leczącą się na nerwicę już 4 lata. Zażywałam Mozarin, Fevarin, Rexetin i Zotral. Kończę 3 letnią terapię behavioralną. Niestety Zotral zamiast pomóc nasilił zaburzenie oraz spowodował akatyzję. Męczyłam się z tym lekiem rok. Aktualnie lekarka przepisała mi Mozarin, który brałam na początku i bardzo mi pomógł. Piszę do Państwa ponieważ spotkałam się ze stwierdzeniem, że antydepresanty, które się wcześniej zażywało mogą nie pomóc...Mozarin brałam 4 lata temu.

Witam,

z opisu wynika, że jest Pani pod pełną opieką dwóch specjalistów (zarówno psychologa i psychiatry), co jest optymalne w przypadku Pani choroby. Jak rozumiem lekarka, która przepisała Pani Mozarin ma wgląd do historii Pani choroby oraz świadomość, że brała Pani ten lek już wcześniej, najwyraźniej nie było przeciwwskazania do zapisania go ponownie, tak więc proszę zaufać opinii specjalisty i spać spokojnie.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel