Nerwica a trudności z oddychaniem

Witam mam stwierdzona przez psychiatre nerwice a moj problem to problem z zlapaniem glebokiego oddechu lecz tylko czasami np rano i troszke wieczorem prosze o odp czy to moze byc od nerwicy i jakie jeszcze moga byc tego przyczyny?

Dzień dobry,

Najprawdopodobniej jest to objaw nerwicy. A przyczyny takiego objawu może się Pani dowiedzieć wyłącznie w trakcie własnej psychoterapii.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.