Nerwica czystych rąk a leczenie

chcialam uzyskac informacje na tematnerwicy czystych rak.myslalam ze corka wyjdzie z tego sama i ja jej w tym pomoge ale nic nie pomaga a nie chce isc tym do lekarza

Proszę umówić się na wizytę do psychoterapeuty, bez profesjonalnej pomocy będzie trudno poradzić sobie z problemem.

Dzień dobry, nie pisze pani w jakim wieku jest córka. Po pierwsze należało by zdiagnozować problem, dowiedzieć się z czego wynika, z czym się wiąże, taką diagnozę przeprowadzi psycholog - psychoterapeuta, który zaproponuje dalsze kroki postępowania, prawdopodobnie psychoterapię. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Złamanej nogi nie będzie Pani próbować leczyć sama, takie samo podejście polecam stosować do różnych trudności/zaburzeń psychicznych, bo nietylko opóżnia się proces wyleczenia, ale czasem i możliwość jakiejkolwiek pomocy.

W zależności od wieku córki, proszę udać się np.: do http://www.czpfeniks.pl/katowice.html - gdzie mają ofertę leczenia zarówno dla osób niepełnoletnich, jak i dorosłych (w ramach NFZ).