Nerwica depresyjna a nadciśnienie

witam od jakiegoś tygodnia biore na nadciśnienie 10 mg prestarium i diuresin 1.5 mg rano a na wieczor bisoprolol oprócz tego rano seronil 20 mg i 5 mg oxazepamu na nerwice depresyjna leki na nadciśnienie zmieniano mi w miesiącu 6 razy teraz jestem ciagle spiaca mam zawroty głowy i nadmiernie się poce co mam robic bo chodząc do internisty nic mi nie pomaga a ma 4 dzieci i nie wiem co robic proszę o odpowiedz dziekuje

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry,

W przypadku zaburzeń, na które Pani cierpi podstawową metodą leczenia pozostaje psychoterapia. Stąd warto rozważyć, obok leczenia farmakologicznego, również psychoterapię - np.: w Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.