Nerwica i ból głowy u 25-latka

Witam od roku meczy mnie nerwica bolała mnie głową zrobiłem tomo głowy wszystko ok i ból nagle przestał. Jak mam zwalczyć ta nerwice jak chce ćwiczyć to się mecze i wydaje mi się cały czas że jestem chory

Witam, Pana problem wymaga konsultacji psychologicznej, zachęcam do wizyt z psychologiem, oraz lekarzem psychiatra, którzy pomogą Panu uporać się z problemem.Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Proszę udać się do Poradni Leczenia Nerwic (w ramach NFZ), gdzie lekarz po 1) oceni czy Pan rzeczywiście choruje na zaburzenia lękowe; a po 2) zaproponuje odpowiednią metodę leczenia (o ile).