Nerwica i hipochondria u stodentki medycyny

Leczę się na nerwicę i hipochondrię, studiuję medycynę, jestem w trakcie sesji.W poniedziałek uderzyłam głową o kaloryfer, ze średnią siłą.Mały siniak, brak utraty przytomności,zamroczenia,niepamięci.Od tego czasu boli mnie głowa w miejscu uderzenia i trochę za tym miejscem, pomaga relaksacja.W stresie (egzamin) mam lekkie nudności, nie przeszkadzają w spożywaniu posiłku. Zdarzały się już wcześniej. Nie zauważyłam odchyleń neurolog., objawy oponowe ujemne.Czy mam się czym niepokoić? Pozdrawiam.

Nie ma, ten niepokój to objaw hipochondrii. Może mieć podłoże lękowe, wskazywać na trudności emocjonalne. Polecam konsultację psychologiczną.