Nerwica i przyspieszony puls

Witam ,od czterech miesięcy lecze się na nerwice.Zażywam przy tym concor cor 1.25 ponieważ miałam przyspieszony puls do 107 na minute,jednak teraz spaduje do62 uderzeń na minute,czy nie jest za niski?

Witam
A czy oprócz brania leków korzysta Pani z psychoterapii? Pisze Pani o dosyć dużym lęku przed przyspieszonym albo obniżonym pulsem, a tymczasem wszystkie czynności które wykonujemy w ciągu dnia powodują niewielkie wahania pulsu.
pozdrawiam
Anna Suligowska

Przede wszystkim warto rozpocząć psychoterapię, która jest najlepsza metodą radzenia sobie z objawami i przyczynami nerwicy. kompleksowa zmiana pozwoli Pani pozbyć się objawów i poprawić funkcjonowanie. Zmiany tętna (jeśli nie są związane z wysiłkiem fizycznym lub stresem) oczywiście warto zgłosić lekarzowi, mogą one jednak być także objawem nerwicy (mieć podłoże psychiczne, emocjonalne).