Nerwica i stany lękowe a metoda 1000 kroków

mam nerwicę i stany lękowe,staram się dostać do psychiatry ale terminy są bardzo odległe. Tak samo jest z psychoterapią, możliwa jest dopiero od nowego roku a ja już potrzebuję odrobiny normalności bo to co przeżywam eliminuje mnie w pracy z funkcjonowania. Słyszałam o metodzie 1000 kroków, że jest bardzo pomocna. Gdzie można dostać książkę? Podobno psychologowie mogą za odpłatnością przesłać zadania, ale u mnie w mieście nikt się tym nie zajmuje. Może Państwo jako lekarze mogą pomóc?

Dzień dobry.
Niestety nie zajmuję się leczeniem metodą 1000 kroków, zatem nie mogę Pani pomóc. Proponuję zaczekać na konsultację z psychiatrą, który jeżeli potwierdzi diagnozę nerwicy, powinien skierować Panią na psychoterapię długoterminową.
Pozdrawiam.

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem

Franciszek Bartkiewicz