Nerwica lękowa a bolesność zęba

witam mam nerwice lekowa boi mnie zab ktorego musze wyrwac boje sie adzis wyczulam gulke jaknapne szyje w okolicy zuchwy d dentysty mam 5 nawet Maz mowi ze t zadna ga boje sie zeby nie miec raka zeba boje sie nie pale ani pije pomozcie

Witam,

Może Pani przed wyjściem do stomatologa wypić np. melisę, żeby się troszkę uspokoić. Może też Pani zadzwonić do stomatologa i powiedzieć, że bardzo się Pani boi, czy mogłaby Pani nie czekać w kolejce. Jeśli woli Pani pójść do lekarza bez wcześniejszego telefonu, to proszę powiadomić go zaraz na początku wizyty o swoim lęku. Wtedy lekarz będzie wiedział, jak Pani pomóc.

Pozdrawiam
Ewa Czernik