Nerwica lękowa a konieczność psychoterapii

witam, od ponad roku mieszkam w Anglii tutejsi lekarze niestety nie przywiazuja duzej uwagi do pacjentow a ja od 2msc mam nerwice lekowa(wysokie tetno,leki przed zamknietymi przestrzeniami,strach,biegunka,problemy z oddychaniem, suchosc w gardle). Na szescie moj przypadek jest akurat ksiazkowy z tym, ze lekarz przypisal mi tylko tabletki: Propranolol 40mg dziennie i nic wiecej( mowie to w sensie braku jakiejkolwiek rozmowy z psychoterapeuta) Czy to wystarczy czy konieczna jest psychoterapia ?

Dzień dobry,

Jeżeli ma Pani możliwość to proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, najlepiej polskojęzycznego.