Nerwica lękowa a objawy migreny

Od dwóch miesięcy odczuwam pulsowanie w głowie (nie towarzyszy mu żaden ból), dodatkowo zdarzyło mi się mieć uczucie ciężkości i niestabilności głowy. Zastanawiam się czy powinnam udać się na wizytę do lekarza neurologa? Może to objawy migreny? Z dużym prawdopodobieństwem, jak twierdzą lekarze interniści, mam objawy nerwicy lękowej, ale nie jestem pewna czy tego rodzaju objawy nie wiążą się właśnie z migreną. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pani do lekarza psychiatry, który oceni czy Pani problemy są objawem zaburzeń lękowych i odpowiednio to tego, zaproponuje stosowne leczenie (psychoterapia i/lub farmakoterapia).