Nerwica lękowa a ograniczenie widzenia

Witam. Mam stwierdzoną nerwicę lękową, lecz bardzo się boję objawów i czy one też mogą świadczyć o tej przypadłości. Dziś zaczęła mnie boleć lewa noga i lewa ręka, nie jest to drętwienie, lecz przeszywający ból. Boję się udaru mózgu, dlatego piszę. Mam zimne stopy i spocone ręce. Proszę, a wręcz błagam o odpowiedź.Nadmienię, że nie boli mnie głowa, a widzenie mam ograniczone. Widzę wszystko za mgłą.

Witam,
proszę przede wszystkim wybrać się do lekarza internisty, który skieruje Panią na szczegółowe badania. Jest to sprawa podstawowa. Dopiero w razie wykluczenia powodów somatycznych, można zastanawiać się nad przyczynami nerwicowymi.

Pozdrawiam

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty+wizyte u lekarza.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza