Nerwica lękowa a pieczenie w klatce piersiowej

mam nerwice lękową,wcześniejsze leki mój organizm tolerował ,od dwóch dni biorę xetanor 20mg i czuje niesamowite pieczenie ciała mn;klatki piersiowej ,brzucha rąk iw ustach,czy to może być od tego leku?

Witam...proszę zapytać lekarza. Ja jestem psychologiem. Wprawdzie klinicystą z dość dużym doświadczeniem, ale wolałbym, żeby na Pani pytanie odpowiedział ktoś znacznie bardziej kompetentny czyli lekarz, a już najlepiej ten który Pani wspomniane leki przepisał. Pozdrawiam.

To zależy czy podobne objawy nie występowały przed włączeniem leku. Czasami objawy choroby przypisujemy włączonemu leczeniu. Jeśli opisane objawy będą się utrzymywać, a nie było ich wcześniej możliwe jest, że wynikają z działań ubocznych. Warto leki włączać powoli - zaczynając od połowy tabletki.