Nerwica lękowa a przyjmowanie leków i psychoterapia w nurcie psychodynamicznym

Witam, mam zdiagnozowaną nerwicę lękową, obecnie zażywam Mozarin 20mg rano oraz Chlorprothixen 15mg na noc (głównie na sen). Oprócz tego podjąłem psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, która ma trwać około roku (byłem na 5 spotkaniach póki co). Czy jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia? Jakie jest ryzyko przytycia po tym zestawie leków?

Dzień dobry,

Myślę, że równie dobrze o stosowanej farmakoterapii może Pan porozmawiać ze swoim psychoterapeutą.