Nerwica lękowa a stan przedzawałowy

WITAM. LEKARZE LECZĄ MNIE NA NERWICE LĘKOWĄ OD KILKU LAT. ZACZĘŁO SIĘ OD OBJAWÓW PODOBNYCH DO ZAWAŁU ALBO STANU PRZED ZAWAŁOWEGO BYNAJMNIEJ JA TAK CZUŁEM. NAGŁE PRZYSZPIESZENIE SERCA BÓLE SCISKANIA SLABOSC PROBLEMY Z RÓWNOWAGĄ I NIEPOKÓJ O ŻYCIE. MAM TAK OD KILKU DO KILKUNASTU RAZY W ROKU A LEKI NIC NIE DAJA. CZY OBJAWY TE MOZE DAWAĆ BORELIOZA LUB GUZ CHROMOCHLONNY.CHCE TO WYKLUCZYC NA WLASNA REKE BO LEKRZE KTÓRZY MNIE LECZA NAWET O TYM NIE MYŚLA . TAK MOZE UGRYZL MNIE KLESZCZ 10 LAT TEMU.

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia nerwicy jest psychoterapia, do czego namawiam.
Pomoc może Pan uzyskać w formie ambulatoryjnej w ramach NFZ (np.: Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości. Może Pan również rozpatrzyć leczenie na oddziele szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia (link do niektórych z nich http://www.zaburzeniaosobowosci.pl/odzialy-stacjonarne/).

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Skoro farmakoterapia nie przynosi rezultatów, proszę udać się na psychoterapię, która pomoże Panu dojść do źródła problemu i poprzez kierowane przepracowanie go, pozwoli się pozbyć trudności. Zazwyczaj lekarstwa jedynie stępiają objawy - dopiero zastosowanie pracy psychoterapeutycznej pozwala pozbyć się problemu przez jego gruntowne omówienie i przeanalizowanie. Powodzenia!