Nerwica lękowa a uczucie zalegania w gardle

Leczę się na nerwicę lękową, hipohondryczną. Od jakiegoś tygodnia mam dziwne uczucie powietrza w gardle tzn czuje jakby czasem coś mi blokowało jego przepływ albo bym go w ogóle nie wdychał albo coś nagle przerywałoby mi oddech ale nie są to typowe duszności. Czasem przy lezeniu nagle mimowolnie ruszam nogą, reką iitp? czy te objawy mogą byc nerwicowe? EKG w normie, morfologia tez, echo serca ok jedynie niewymiarowość oddechowa.

Dzień dobry!

O wszystkich podobnych trudnościach i wątpliwościach należy rozmawiać ze swoim prowadzącymi lekarzem psychiatrą oraz psychoterapeutą.

Pozdrawiam!