Nerwica lękowa i nadmierne palenie marichuany

Witam! 3 lata temu dostałem nerwicy lekowej wydaje mi sie ze było to powodowane nadmiernym paleniem marihuany dzis po 3 latach dallej zmagam sie nerwica czesto czuje bicie serca przyspieszone i masz rozne leki ze mam jakies choroby.mam chora zastawke miałem balonikowanie w 2004 r robiłem badania wszystko jest niby ok . Pytanie jest nastepujace nie ukrywam ze mam ochote dalej palic ale nie moge odczowam szybkie bicie serca po zastosowaniu biegunka i leki co moge z tym zrobic jak to wyleczyc ?

Witam,

Palenie marihuany rzeczywiście może powodować niechciane objawy psychiczne i fizjologiczne, które Pan opisuje. Proszę udać się do lekarza psychiatry. Warto też skorzystać z pomocy psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego, który pomoże Panu uporać się z takimi objawami jak przyspieszone bicie serca, biegunki itp. oraz z chęcią zapalenia, które Panu szkodzi.

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska