Nerwica lękowa i strach przed wyjściem z domu u 35-latki

Witam! Mam nerwicę lekową a od czasu wypadku nerwica się pogłebiła strasznie boję się wyjść z domu jechać samochodem bo może mnie akurat weźmie nerwica i kto mi pomoże. Strach jest straszny męczę się psychicznie brak mi sił jestem non stop zmęczona. Proszę o radę. Dziękuję

Witam,

jeżeli lęki są tak duże to może należy zwrócić się do specjalisty.
Rozumiem, że jest to bardzo utrudniające życie, a nie musi tak być.
Proszę poszukać pomocy

Pozdrawiam