Nerwica lękowa i szanse na wyleczenie

moje pytanie chciałabym skierować do psychologa..od 3 lat choruje na nerwice lekowa,i od tego czasu chodze do psychologa,wiele mnie uczy,ale obiawy mam somat.mam ciagle do nadal zmieniają miejsaca..glowa,brzuch,reka,noga itd.leki tez zmieniają wymiar,nie jej lekow.moje pytanie brzmi czy z tego da się wyleczyć?czy wogole istnieje taka obcja,czy jak ktoś w to wpadnie to jest pogrzebany zywcem?

Witam, metodą postępowania leczniczego przy nerwicy lękowej jest psychoterapia. Z treści Pani maila nie do końca jest dla mnie jasne, czy jest Pani od 3 lat w procesie psychoterapii czy też są to wizyty u psychologa, bez ustalenia kontraktu terapeutycznego (obejmującego m.in. ustalenie celu terapii, częstotliwości spotkań). Jeśli jest Pani w terapii, proszę o opisanym wyżej problemie porozmawiać ze swoim terapeutą, jeśli nie, proszę pomyśleć o jej podjęciu. Pozdrawiam Danuta Michalczyk