Nerwica lękowa po laserowej depilacji skroni

Witam! Od 2 miesięcy choruje na nerwicę lękową zaczęło się po zabiegu laserowym depilacji skroni..od miesiąca zażywam parogen bo niespalam w nocy miałam lęk ale potrafilam wyjść z domu do pracy... Przy leku lękina początku się zwiększyły ale na przekór szłam na spacer do ludzi, po 3 tygodniach zwiększyła dawkę do 20 mg a brałam połówkę wcześniej, lek jest tak silny on cały czas płynie i co 10 min atakuje z całej siły biorę juz miesiąc leki ale narazie wszystko się pogarsza, nie wiem co robić?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza