Nerwica lękowa u 40-latka

Witam, mam na imię Jan, mam 40 lat.Od 13 lat choruje na nerwice lękową, z którą nie daje sobie rady,noce nie przespane, płacz po kątach by dzieci nie widziały, ucisk w klatce piersiowej, i myśl że za chwile sie przewrócę, że zemdleje, że nie daj Boże za chwile zwariuje od tego lęku.Zażywam magnez, melise, poprawa jest, ale tylko na chwile.Mam pytanie, czy może mi ktoś doradzić co ja mma ze sobą zrobić?

Witam,
13 lat ...
Melisa i magnez - jak Pan zauważył nie pomogą.
Coś się w Panu od dawna dzieje. Ten lęk z czegoś wynika.
I do czegoś - paradoksalnie - może być potrzebny.
Lęk może być przejawem innych trudności którym Pan nie jest w pełni świadomy.
Warto, aby Pan porozmawiał z kimś o tym lęku: czego się Pan boi? w jakich sytuacjach szczególnie? od kiedy? co takiego dzieje się w Pana życiu, co może być związane z tym lękiem?
Potrzebne jest Panu spojrzenie kogoś z boku na to, co Pan przeżywa.
Proszę zadbać o siebie i swoją rodzinę (bo mimo tego, że Pan stara się to ukrywać , ma to wpływ na to co się w niej dzieje) i porozmawiać z terapeutą.
Życie stanie się dla Pana lepsze!
W necie znalazłem informację o p. Wolanin. (Telefon: 50 943 67 00) Warto się umówić na konsultację a potem podejmie Pan decyzję co dalej.
Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!

Witam,
czy diagnoza została postawiona przez specjalistę? Melisa ani magnez nie pomogą na opisywane dolegliwości. Najlepiej udać się na konsultację do psychologa oraz psychiatry i rozpocząć leczenie. Farmakoterapia może przynieść ulgę w objawach, psychoterapia pozwoli odkryć co jest przyczyną pojawiających się lęków. Może Pan skorzystać z pomocy np. w poradni leczenia nerwic lub poradni zdrowia psychicznego jak również prywatnie.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę i podjąć leczenie. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic (w ramach NFZ) lub prywatnie. Może Pan również rozpatrzyć leczenie na oddziale szpitalnym (np.: Szp. Uniwersytecki w Krakowie; IPiN w Warszawie).