Nerwica mieszana a problemy z erekcją

Witam.Lecze się na nerwicę mieszaną.Przyjmuję Chlorprothixen Fevarin Bisocarad-od tachykardii.Czasem mam zaburzenia rytmu serca tzn jakby na ułamek seksundy przestawalo bić.od jakiegoś czasu mam problemy z erekcją i na tle łóżkowym to mizernie wygląda zaczełem stosować Braveran i działa tak na plus z 50% i chciałbym się poradzić co w tej sytuacji mogę zrobić bo jestem załamany.Byłem u mojego lekarza rodzinnego przepisał mi sildenafil zapytałem się czy z moimi lekami i tym rytmem serca skwitował"

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć się również i takiej metody leczenia. Podstawą w przypadku nerwicy pozostaje psychoterapia. Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - Poradnia Leczenia Nerwic, PZP lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Witam,
objawy zaburzeń lękowych (nerwicowych) można leczyć z wykorzystaniem farmakoterapii, a także psychoterapii. Jeśli nawet ta pierwsza w związku z nasileniem Pana objawów jest niezbędna, to warto byłoby zaangażować się również w psychoterapię. Ta forma oddziaływań pozwala na długotrwałe zmniejszenie nasilenia objawów, przy jednoczesnym skupieniu się na innych aspektach życia. Co ważne, psychoterapia nie daje skutków ubocznych.
Jeśli jest Pan zainteresowany rozszerzeniem wiedzy na temat zaburzeń nerwicowych polecam artykuł na naszym blogu http://poznacsiebie.pl
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka