Nerwica natręctw po traumie

Witam mam 33 lata mam 2 dzieci choroba nericy natrectw ujawnila sie kiedy moj kolega sie poiesil bardzo to przezylam do takiego stopnia ze nie moglam o tym zapomnic a mysl o samobojswiezaczela mnie przeslafowac chodz tego nie chcialam . To wszystko juz trwa 13 lat przy kazdym takim zdazeniuto poraca. Prosze o pomoc. Nie chce tego zrobic mam dla kogo zyc ale gonie sie z myslami.

Witam. Proszę natychmiast udać się po pomoc do psychoterapeuty i psychiatry, ponieważ on wspomoże leczenie farmakologią. Powodzenia

Witam Panią,
Jeśli osoba była ofiarą wypadku, napaści lub była świadkiem zagrożenia życia lub śmierci innej osoby, może doświadczać objawów PTSD czyli zespołu stresu pourazowego.
Tutaj znajdzie Pani informacje, które pomogą Pani stwierdzić, czy to Pani problem:
https://martadziekanowska.wordpress.com/2014/12/03/ptsd-gdy-traumatyczne-wspomnienia-wracaja/
W takiej sytuacji psychoterapia pomoże uwolnić się od dręczących Panią objawów.
Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska