Nerwica natręctw u 19-latki

Witam. Mam stwierdzona nerwice natrectw. Bardzo chciałabym się nauczyć jakoś z tym walczyć. Moja obsesja polega na tym ze wszędzie widzę plemniki które mogą mnie zapłodnic. Czasami nie mogę się przytulic do mojego chłopaka ze strachu... o dyskotekach nie wspomnę. Obawiam się ze ktoś mnie otrze o mnie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Proszę o radę. ...

Witam,
cóż najlepsza w tym przypadku byłaby psychoterapia, która na prawdę mogłaby pomóc skutecznie rozwiązać problem. Trudno wskazać jakieś domowe sposoby rozwiązania problemu, teoretycznie mogłabym zaproponować jakąś lekturę na początek, jednak zdaje mi się, że w Pani przypadku niezwykle ważny jest indywidualny kontakt z psychoterapeutą, bo słyszę, ze problemy są dość nasilone i uciążliwe, w takich sytuacjach ważne jest realne wsparcie drugiego człowieka. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę o bezpośredni kontakt, może będę mogła bardziej pomóc. Pozdrawiam.