Nerwica natręctw w ciąży

witam mam straszną nerwice natręctw:(czuje się jak ułomna nic nie moge zrobić dokładnie bo zaraz mi się w głowie pojawiają zle mysli i dekoncentrują mnie nie chce mi się już żyć naprawde bardzo prosze o pomoc na dodatek jestem jeszcze w ciąży:( prosze mi napisać co ja mam biedna zrobić

Szanowna Pani,
najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie psychoterapii - dla dobra siebie i Pani dziecka. Może zapisać się Pani na psychoterapię refundowaną przez NFZ, ale wtedy być może będzie Pani musiała poczekać nieco w kolejce lub sięgnąć po pomoc w gabinetach prywatnych. Na pewno nie warto czekać, bo objawy mogą się nasilić, a w Pani przypadku, cierpienie może wzmacniać poczucie winy, że szkodzi Pani dziecku.

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra