Nerwica, płaczliwość a depresja

Witam. Od dawna męczy mnie nerwica a od roku miewam sytuacje w ktorych placze bez powodu, mam ochote sie zabic. jestem po dwóch próbach samobójczych, które miały miejsce kilka lat temu ale te myśli ciągle powracają. Mam rocznego synka, męża i niby wszystko wygląda dobrze ale ja nie mogę się pozbierać. Brałam tabletki ziołowe ale wogóle nie działały. Czy to depresja>

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza