Nerwica po traumatycznym wydarzeniu

Witam. Od pewnego czasu podejrzewam u siebie nerwicę. Przeżyłam traumatyczne wydarzenie, które zostawiło ślad w mojej psychice. Mam problemy ze snem, zmniejszony apetyt, denerwuję się i płaczę z byle powodu. Gdy się stresuję, od razu boli mnie brzuch, mam mdłości. Boję się, że mogłabym zrobić coś sobie lub komuś. Nie mam z kim o tym porozmawiać, bo wszelkie próby rozmowy zostają zbagatelizowane tekstem "nie przesadzaj". Proszę o jakąkolwiek poradę. Może udać się do psychologia po pomoc?

Dzień dobry,

Proszę poszukać psychoterapeuty w swojej okolicy i udać się na konsultację (np.: w PZP, prywatnie).