Nerwica serca i leki a ciąża

witam leczylam sie na nerwice lekowa serca od paru lat zazywam lek o nazwie setaloft mialam depresje leku nie moge odstawic raz odstawilam lecz depresja sie nawrucila bylam u lekarzi nadal musze brac teraz jestem w ciozy 1 miesiac czy ten lek o nazwie setaloft moze zaszkodzic silna mialam leki tak ze sama nie dawalam rady bez tego leku nie normalnie muj organizm nie funkcjonuje leki sie wracaja

Lek. Marta Jaruchowska

Trzeba skonsultować się i z lekarzem , który prowadzi PAni ciążę i z lekarzem psychioatrą, lek ten można zastąpić innym, który będzie można stosować w ciąży. Jest to taka grupa lekow, ktora i tak trzeba odstawiac powoli, a w ciąży stosuje się tylko jesli korzysci przewazaja nad ryzykiem dla płodu.