Nerwica, szybkie bicie serca, drżenie mięśni i pulsowanie w głowie a możliwość zagranicznych wakacji

Witam, chciałam zapytać czy mając nerwicę, złe samopoczucie, szybkie bicie serca, drżenia mięsni, gorąco pod skórą, pulsowanie w głowie, brak sił powinno się pozostawać w domu, czy można np pozwolic sobie na 2 tygdoiowe zagraniczne wakacje?

Polecam jednakże udać się również na konsultację psychologiczną i podjęcie działań, dzięki którym zniweluje Pani swój problem. Powodzenia i udanych wakacji!