Nerwowe i agresywne zachowanie męża

witam co mam zrobic z mezem nerwusem ktory jak tylko wpadnie w szal rozwala wszystko co wpadnie mu w rece drze sie wyzywa nas od najgorszych i dopuki sie niewyzyje tak az wkacu usnie to jest pieklo potem wstaje i zachowuje sie normalnie nie potrafi przeprosic wiec udaje ze nic sie nie stalo az do nstp razu...pomocy wiem ze on nie pujdzie do rzadnego specjalisty moge sama cos ztym zrobic jakos pomuc....

Dzień dobry,

Mogą Państwo wspólnie podjąć psychoterapię pary / małżeńską.
Jest ona raczej dostępna w ofercie prywatnej, niż w ramach NFZ.

Witam,
niestety Pani sama nie jest w stanie zmienić męża. Może Pani namawiać go do podjęcia terapii, jednak bez jego zgody i motywacji do zmiany nie można nic zrobić. Może Pani sama udać się na konsultację do psychologa lub psychoterapeuty w celu uzyskania wsparcia w tych trudnych dla Pani chwilach. Proszę też zadbać o bezpieczeństwo swoje i dzieci (wnioskuję, że kiedy pisze Pani o "Was", ma na myśli dzieci).
Pozdrawiam.

Witam. Najlepszym rozwiązaniem byłoby nakłonić męża do wizyty u terapeuty - może Pani pokazać mu któryś z artykułów w internecie na ten temat lub przyprowadzić osobę trzecia, która to potwierdzi (do tego potrzebna jest Pani odwaga). Ważne, byś zrozumiała, że twoim życiem nie musi rządzić jego gniew.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu