Nerwowe i marudne zachowanie dziecka

Dobry wieczór mam problem z dzieckiem niewiem czym jest on spowodowany, odwiedzilam juz pediatre, dermatologa, ginekologa dzieciecego, lekarza od chorob wewnetrznych, zaden nie byl mi w stanie pomoc, dziecko caly czas narabia soba, wierci sie wije przy nozki przy czym placze jest strasznie marudne, zmienialam pieluszki, wracalam do tetrowych, ma zrobione badanie moczu, zrobiony posiew, i kał, wszystkie wyniki wyszly dobre, nic nie przynosi efektu, probowalam zmiany mleka, zmienialam stale pokarm
Małgorzata Panek

Ile miesięcy ma dziecko? Czy płaczliwość ma związek z oddawaniem stolca? Czy występują objawy kiedy Państwa nie ma obok ? W niektórych przypadkach jest to forma zwrócenia na siebie uwagi przez dziecko. Jeśli dziecko rozwija się prawidłowo, proszę jedynie obserwować. W przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów - gorączka, ból wybudzający ze snu, wymioty itp, proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam