Nerwowe zachowanie dziecka i płacz

Witam. Moj synek ma 3 tyg i od 3 dni wierzga nogami prezy sie i wrzeszczy az nie moze zlapac tchu.O 2 dni charczy mu w nosie i kicha.Masuje mu brzuszek klade go na brzuszku trzymam zeby mu sie odbilo. iLEKARZ zalecil cebion 20 kropli i bio gaja 15 kropli, NIE MA POPRAWY! mi sie wydaje ze za duzo kropli polecil mi dawac! Karmie go piersia a w nocy gdy mi nie nachodzi pokarm to go dokarmiam1Co mam robic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście zgodnie z ulotką Cebion, stosuje się od 5-8 (10) kropel raz dziennie. Jednak w przypadku większego zapotrzebowania podane dawki można zwiększać. Sugerowałbym ponownie zgłosić się z Synkiem do swojego lekarza.

Zalecam również kontakt z połoźną. Dziecko musi ocenić specjalista, forum nie dostarczy wiarygodnie diagnozy. Pozdrawiam