Nerwowość, brak koncentracji i problem ze skupieniem od kilku tygodni

Witam ! Od ostatnich kilku tygodni nie potrafię się skupić na jednej rzeczy , jestem nerwowa, brak koncentracji, jestem ogólnie rotrzepaną osobą. Pozdrawiam.

Witam

Nie pisze Pani, czy w ostatnim czasie coś się w Pani życiu zmieniło, co mogłoby wpłynąć na pogorszenie samopoczucia. Warto przyjrzeć się temu, skąd wzięła się ta zmiana i pomóc sobie w powrocie do wcześniejszego funkcjonowania. Proszę udać się do lekarza i do psychologa. Specjaliści na podstawie rozmowy z Panią i odpowiednich badań będą mogli ocenić, co jest powodem opisywanej zmiany, a następnie zaproponują właściwe sposoby ew. leczenia.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza