Nerwowość i agresja w stosunku do partnera

Jestem nerwowy i agresywny wobec mojej dziewczyny co mam zrobic zeby to zmienic? Kocham ja i chce tą zmienic prosze o porade

Dzień dobry,

Może Pan skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty, który po zbadaniu Pana, określi możliwą drogę postępowania.

Psychologia

Warto byłoby skontaktować się z psychoterapeutą, jeśli jest Pan gotowy do zmiany to dobry moment, żeby rozpocząć pracę nad sobą. Może warto byłoby też rozważyć wspólną wizytę u psychoterapeuty razem z partnerką, aby przeanalizować waszą relację, ponieważ z tego co Pan pisze wynika problem z agresją jest skierowany przede wszystkim na partnerkę.