Nerwowość i depresja przed własnym ślubem

Witam! Jestem podłamana. 7 maja mam wlasny slub. A psychicznie czuje sie rozbita. Nerwica strasznie doskwiera.. :( trzesace sie rece, stres , w miejscach publicznych dusznosci , kolatanie serca, zawroty glowy i ogolne rozbicie. Pracuje za granica. za 2 tygodnie wracam do polski i jestem umowiona na wizyte u psychiatry. czy beda w stanie mi pomoc jakies leki jeszcze przez miesiac czasu.. ? :( bym poszla normalnie i swiadomie , w miare mozliwosci bez tych wsztskich objawow?

Dzień dobry,

Tak, leki mogą Pani pomóc w eliminacji objawów.
Warto również rozważyć leczenie przyczynowe nerwicy - znaleźć za granicą (polskojęzycznego?) psychoterapeutę.