Nerwowość i problemy z partnerem

Witam nie radze sobie z problemami i z długiem mam dlugi i jest coraz gorzej niż lepiej nie daje rady. Jestem nerwowa ciagle kloce się z partnerem czasem mam ochote mu zrobić krzywdę boje się tego. Nie mam sily już by walczyc. Wolalabym umrzec niż tak zyc nie mam nikogo z moja rodzina nie zyje nalepszych relacjach mieszkają 200km odemnie. Mój partner ciagle spi bo pracuje w nocy. Ja mam pecha do pracy. Jestem osoba z niedosłuchem. Nie mam już sily.

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z pomocy jaką może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza