Nerwowość i wybuchowość po ciąży

Witam, 2 lata temu zaszlam w ciaze i od tego momentu zrobilam sie bardzo nerwowa. Stan ten pozostaje do dzis. nie potrafie soie juz z tym poradzic, ciagle wybucham, wszedzie i we wszystkim widze zlo. prosze o pomocna odpowiedz, co z tym fntem zrobic...:( mam dopiero 29 lat i musze jakos funkcjonowac w spoleczenstwie:(

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP, Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie.

Dzień dobry. Pisze pani, że problemy pojawiły się po narodzinach dziecka. Warto przyjrzeć się temu głębiej. Jaka była pani sytuacja przed zajściem w ciążę, jakie były, są pani relacje z mężem/partnerem, jakie oczekiwania się spełniły a jakie nie w związku z posiadaniem dziecka. Nad tym da się pracować. Szczególnie, że jak pani pisze ma pani dopiero 29 lat. Proszę nie czekać tylko jak najszybciej skonsultować się z psychoterapeutą / psychologiem w celu ustalenia dalszego postępowania. Pozdrawiam.